• امروز جمعه 29 تیر 1397
 • نشریه سمن یار

  جانبازان ۷۰ درصد استان تهران تجلیل می‌شوند

  نامه الکترونیک چاپ PDF

  سمن یار نیوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه از ظرفیت ‌سازمان‌های مردم‌نهاد در تعمیق برنامه‌های روز جانباز استفاده می‌شود گفت: از جانبازان و خانواده‌هایشان به ویژه جانبازان ۷۰ درصد تجلیل می‌شود.


  به گزارش سمن یار، عبدالله مرتضوی در حاشیه نشست بسیج در جمع خبرنگاران با اشاره به جایگاه شهدا و ایثارگران در جمهوری اسلامی اظهار داشت: شهدا و جانبازان همچنان در متن جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند، از این‌رو پاسداشت فداکاری آن‌ها امری ضروری است و در همین راستا احیاء، حفظ و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت با بهره‏گیری از ظرفیت فرهنگی روز جانباز مدنظر قرار دارد.

  وی ضمن اشاره به کیفی‌سازی برنامه‌های روز جانباز تصریح کرد: اجرای برنامه‏های کیفی به جای برنامه‌های کمّی، ایجاد ابتکار، خلاقیت، نوآوری و تحول در محتوای برنامه‌ها، محوریت رسانه‏ای و اطلاع‌رسانی در تمام برنامه‏ها‏ی این روز مورد توجه قرار می‌گیرد.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به لزوم بهره‌برداری از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی جهت ترویج برنامه‌های روز جانباز ادامه داد: از ظرفیت ‌سازمان‌های مردم‌نهاد به ویژه تشکل‌های ایثارگری در تعمیق برنامه‌های این روز استفاده می‌شود.

  مرتضوی همچنین ضمن اشاره به برنامه‌های روز جانباز تصریح کرد: ارسال پیامک تبریک به جانبازان شهرستان‌های استان تهران به همین مناسبت، نصب بنر و تبلیغات محیطی در سطح شهرستان‌ها و ستاد و گردهمایی خانواده‌های جانبازان و همچنین مراسم جشن ویژه ایام ولادت حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) و روز جانباز نیز برگزار می‌شود.

  وی افزود: تجلیل و تکریم از جانبازان شاغل در ادارات و سازمان‌ها، دیدار از جانبازان و خانواده‌هایشان با حضور مسئولان شهرستان، عیادت از جانبازان بستری در بیمارستان‌ها به ویژه جانبازان اعصاب و روان و دیدار دسته جمعی جانبازان با ائمه جماعات شهرستان‌ها از دیگر برنامه‌های این روز است.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: دیدار با جانبازان بصیر، تجلیل و تکریم از جانبازان 70 درصد به همراه خانواده، برپائی نمایشگاه، مراسم مشترک سپاه و بنیاد در راستای تجلیل از جانبازان پاسدار در روز پاسدار ولادت حضرت امام حسین(ع)، مراسم مشترک با ستادهای شاهد آموزش و پرورش و تجلیل از معلمان و کارمندان جانباز، برگزاری یادواره شهدای و عطرافشانی و گلباران مزار شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های این روز است.

  افزودن نظر


  نمایندگان استانی سمن یار

  سرپرستی استان خراسان جنوبی:
  سرپرستی استان آذربایجان غربی:
  سرپرستی استان آذربایجان شرقی: آقای پیمان حسن زاده
  سرپرستی استان اردبیل: آقای نوید ناصرسربند (موسسه نیکوکاران دیار سبلان)

  سرپرستی استان سیستان و بلوچستان:

  سرپرستی استان کردستان: آقای فرهنگ حسین پناهی (جمعیت فرزندان شاهد استان کردستان)

  سرپرستی استان همدان: سرکار خانم طیبه معصومی (بنیاد مهر همدان)

  سرپرستی استان اصفهان:

  سرپرستی استان یزد:

  سرپرستی استان کرمان:

  سرپرستی استان فارس:

  سرپرستی استان کرمانشاه: آقای افشین عبدالهی نژاد(موسسه یاران سبز ژینگه)

  سرپرستی های استان های کشور.

  سرپرستی استان تهران: سرکارخانم رفعت یزدان پرست (انجمن فرهنگی ورزشی ایراندخت)

  سرپرستی استان البرز:

  سرپرستی استان قم: سیدمحمدمهدی موسوی

  سرپرستی استان قزوین:

  سرپرستی استان زنجان:

  سرپرستی استان مرکزی: خانه تشکل های استان مرکزی

  سرپرستی استان مازندران: آقای مهدی نصیرپور(جمعیت بنیان نشاط اجتماعی میهن)

  سرپرستی استان گیلان: سرکار خانم زهرا تهمتن دهبنه(خانه تشکل های استان گیلان)

  سرپرستی استان گلستان:

  سرپرستی استان سمنان: آقای محمدرضا آتشی

  سرپرستی استان خراسان شمالی:

  سرپرستی استان خراسان رضوی: